Рады приветствовать Вас в Полтава кінотеатр Котляревського. У нас вы можете узнать расписание сеансов, какие фильмы на этой неделе в прокате и какие выйдут в ближайшее время. Наш сайт предоставить вам только свежую информацию про им.И.П.Котляревского фильмы и его сеансы, а также акции и скидки.
Іван Царевич та Сірий Вовк 2
Іван Царевич та Сірий Вовк 2


З 26 грудня в Кінотеатрі ім. І.П.Котляревського - "Іван Царевич та Сірий Вовк 2"

"Иван Царевич и Серый Волк 2"
Жанр: анімація, комедія
Країна: Росія
Режисер: Володимир Торопчин
В ролях: 
Іван Охлобистін, Михайло Боярский та інші.
Тривалість: 80 хв.Любить Іван свою Василину, та не до кінця розуміє, що так жити не можна! Івана та Сірого вовка хлібом не годуй, дай лише службу вести гідно, хоч додому не приходь! Адже Василині, з якою він зіграв весілля, нудно самій удома, коли коханого немає і немає. І придумує вона пригоду, та щоб таке, як минулого разу! Ось Іван і попав в кашу, яку не він заварив, та кому як не його багатирському успіху розсьорбувати все.
Ось Іван і попав в кашу, яку не він заварив, та кому як не його багатирському успіху розсьорбувати все. Разом з сірим напарником парубок вирушає услід за коханою, яку вкрали і заховали там, де дістати майже неможливо, - на Луне!


Приятного просмотра!
25.04.2019, 10:17 Просмотров: 625
Теги: 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.