Полтавський Кінотеатр ім. І.П.КотляревськогоКінотеатр ім. І.П. Котляревського знаходиться в самому центрі міста , де розважається і відпочиває молодь м. Полтава . Наша адреса : м. Полтава , вул. Жовтнева 31 .   Приміщення кінотеатру представляє собою і архітектурну цінність. У минулому - це був дворянський Губернаторський Дім , одне з головних прикрас Олександріівського палацу (зараз Корпусний парк ) . З 1810 року цей будинок був місцем дворянської громади Полтави , тут проводилися прийоми , літературно -музичні вечори , його відвідували Г.Р. Державін (перший російський поет -реаліст ) , Н. В. Гоголь , М.П. Мусоргський і т. д.  

Зал кінотеатру площею 216,9 кв.м. розрахований на 150 місць , з яких 12 місць - це комфортабельні диванчики для закоханих. Технічне оснащення залу представлено кінопроекційна МЕВ - 5 XS , яке було вдосконалено для відтворення фонограм у форматі звучання Dolby звуковим процесором Dolby CP 650 виробництва компанії Dolby Laboratories / Великобританія - Ірландія і кіноекраном від Chigny / Бельгія , а також акустичними системами Electro-Voice/США .

 

Крісла залу виготовлялися за спеціальним замовленням і оснащені підстаканниками , мають м'яку посадку і дають можливість відчувати себе зручно під час перегляду довгою кінострічки. Тут , перегляду глядачів пропонуються кращі новинки світової кіноіндустрії. Для цікавого і різноманітного відпочинку в кінотеатрі постійно діють акції , конкурси , проводяться прем'єрний покази фільмів. У залі підтримується комфортний мікроклімат : працюють кондиціонер і зволожувач повітря. У фойє працює бар з широким асортиментом напоїв , попкорну , солодощів.
Тут будет любая ваша информация...

Изменить этот текст можно в панели управления, раздел "Редактор страниц".